Dzień Edukacji Narodowej potocznie zwany Dniem Nauczyciela jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi.

Dnia 13.10.2023 r. z tej okazji na uroczystym poranku spotkali się uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi. Każda klasa przygotowała miłą niespodziankę. Uczniowie piosenkami i pięknymi życzeniami oraz podziękowaniami uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i pracowników szkoły.

Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy wszystkim pracownikom oświaty, za ich poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.