Raz w roku zdarza się taki dzień, w którym możemy sprawdzić, co nas spotka w przyszłości. To oczywiście Andrzejki! W naszej szkole impreza andrzejkowa odbyła się 24 listopada 2023 r. Uczniowie z klas IV-VIII mogli sobie wywróżyć w trakcie dyskoteki swoja bliższą i dalszą przyszłość. Jak tradycja nakazuje na imprezie andrzejkowej nie zabrakło wróżb i zabaw takich jak: taniec z balonem, ustawianie butów, losowanie karteczek z wróżbami, przekłuwanie serca i wiele innych. Zabawy te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich uczestników imprezy. Najbardziej spodobały się ciasteczka z wróżbą.W trakcie zabawy odbywały się różnego rodzaju konkursy prowadzone przez dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego. Nie zabrakło dobrego humoru i super zabawy. Andrzejki i andrzejkowe wróżby były dla wszystkich bardzo udane.