,,W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się.”
Karnawał zgodnie z tradycją to czas zabaw, balów maskowych, radości i wspólnej rozrywki. W naszej szkole również dochowano wierności tradycji i w dniu 22.01.2024 r. odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów klas I-III oraz dzieci oddziałów przedszkolnych. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. W dniu balu dzieci zamieniły się w księżniczki, czarownice, koty, anioły, policjantów, piłkarzy, szkielety, syreny i wiele innych ciekawych postaci ze świata bajek i filmu. W trakcie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek oraz wykonanie sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.
Tegoroczny bal karnawałowy należał do udanych. Pełne radości i uśmiechu zabawy na długo pozostaną w pamięci.