Karnawał to niewątpliwie czas zabawy. Dlatego po ciężkiej pracy w I półroczu nauki uczniowie naszej szkoły jak najbardziej zasłużyli na dobrą rozrywkę.
19 stycznia 2024 r. uczniowie klas 4-8 wraz z opiekunami radośnie bawili się przy dźwiękach dyskotekowej muzyki podczas szkolnej zabawy karnawałowej. Na pięknie ustrojonej, przez samych uczniów, sali gimnastycznej wszyscy uczestnicy zabawy świetnie się bawili. Wspólne tańce, zabawy i konkursy zapełniły czas imprezy. Za oprawę muzyczną odpowiedzialne były uczennice klasy VI i VIII – Iga Chmurzyńska i Oliwia Popczyk które nie tylko udostępniały skoczną i żywą muzykę, ale również integrowały wszystkich w tańcach zespołowych i grupowych.
Nie zabrakło też poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców. W przerwie zabawy uczniowie częstowali się pączkami i owocową herbatą. Atmosfera była fantastyczna, a tańcom nie było końca.
Jednak jak wszystko co dobre, szybko się kończy. Kolejny bal karnawałowy już za rok