Nowy Rok 2022 przywitaliśmy w naszym przedszkolu pięknym występem – Jasełkami. Pełne przejęcia, piękne ubrane i zaangażowane dzieci przedstawiły program Bożonarodzeniowy. Piękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Na wstępnie w odległe czasy przenieśli w nas wędrujący Maryja i Józef, szukający schronienia dla siebie oraz maleńkiego Jezuska. Pomogli im Pastuszkowie, Aniołki oraz maleńkie Śnieżynki.

Dzieci zaprezentowały wiersze oraz układy taneczne do nastrojowych kolęd i pastorałek takich jak np. „Kołysanka dla Jezuska”, „Mario, czy już wiesz?” czy „Noel”.

Ten przepiękny występ pozwolił nam wszystkim przedłużyć i zachować w sercach magiczny czas minionych Świąt Bożego Narodzenia.