W dniu 4.10.2022 r. odbyła się I Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego pod hasłem ,,No English, No Fun”.W olimpiadzia wzięło udział 41 uczniów z klas II-VIII.Uczniowie konkurowali ze sobą w dwóch kategoriach: klas II-IV i klas V-VIII. Olimpiada przebiegała w dwóch etapach.Uczniowie rywalizowali ze sobą wykazując się w I etapie wiedzą i umiejętnościami z zakresu znajomości słownictwa, gramatyki i brytyjskich realiów kulturowych. II etap Olimpiady był konkurencją zespołową, podczas której reprezentanci poszczególnych klas rozwiązywali zadania umieszczone na kilku stacjach zadaniowych.W kategori klas II-IV miejsce I zajęła Hanna Paś z klasy III, II miejsce – Krystian Hamerlik z klasy IV, III miejsce – Marcin Brzeziński z klasy II. W kategorii klas V-VIII miejsce I wywalczyli exequo Roksana Koszowska i Filip Konieczny z klasy V, II miejsce Igor Błaszczyk z klasy VII, a miejsce III uczennica klasy VIII Julia Łabaj.

Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom w dniu Edukacji Narodowej 14 października.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom Olimpiady.

Zachęcamy do udziału w przyszłorocznej II Szkolnej Olimpiadzie Języka Angielskiego.