W ostatnich latach zanika piękna tradycja pisania i wysyłania listów. Mając na uwadze rozwój kompetencji naszych uczniów nauczyciele języków Panie: Justyna Kożar-Rozpara, Aldona Skrzypiec i Urszula Mędrecka zorganizowały w naszej szkole w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie wielką przedświąteczną wystawę LISTÓW DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA w językach świata. Dzieci przygotowały piękne listy. Doskonaliły umiejętność redagowania życzeń w różnych językach (polski, angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, a nawet chiński).Uczniowie wykazali sie pomysłowością i kreatywnością. Listy zostały pięknie wykonane różnymi technikami plastycznymi z użyciem ciekawych materiałów i technik plastycznych.